Darželio atidarymas Karoliniškėse

Ir dideli, ir maži žino, kad  Karlsonas mėgsta keliauti! Smagiausia, kad kiekvienos kelionės metu sutinka daug naujų draugų! Vedamas kelionės nuotykių, naujų potyrių ieškojimo jis surado labai gražią vietą pačioje Vilniaus širdyje.

Apsižvalgęs labai nudžiugo ir nusprendė, kad kaip tik čia bus ketvirtasis Pono Karlsono darželis! Pabandykite atspėti, kur yra ši vieta…? 🙂 Karoliniškės – ypatinga vieta, kuri yra apsupta žalumos, saulės ir jaukumo! Tai gyvas gamtos kampelis pačiame mieste! Mes džiaugiamės kartu su Karlsonu mūsų naujuoju darželiu ir tikime, kad čia vaikai jausis laimingi!

O apie  darželio šventės atidarymą papsakosime plačiau… Ar Jūs pasiuošę? 🙂

Įsirengę savo darželį Karoliniškėse, gražų birželio pirmadienio rytą pakvietėme mūsų senus ir naujus draugus į atidarymo šventę. Labai smagu buvo matyti mūsų naujus draugus, kurie į šventę atėjo nešini dovanomis. Nuoširdus Jums AČIŪ! Atidarymo šventė prasidėjo direktorės Dovilės sveikinimu bei darželio savininkų Irenos ir Gedimino raudonos juostos perkirpimu.

Po oficialaus pasveikinimo visi kartu suskubome į darželio vidų, kur mūsų laukė linksmas laikas drauge! Mažieji draugai susipažinę su savo auklėtojomis kibo į žaidimus ir smagias veiklas: sportavo, rūšiavo konkorėžius ir kaštonus, piešė, šoko, žaidė su balionais ir užkandžiavo! Buvo be galo be krašto smagu!

Šventės pabaigą vainikavo pirmųjų įspūdžių pasidalinimai bei tėvelių palinkėjimai, kuriuos jie skyrė savo vaikučiams bei darželio kolektyvui. Labai linkime, kad viskas išsipildytų! Juk sakoma, kad svajonės tikrai pildosi… O kai svajoja  daug Pono Karlsono draugų, tai viskas tikrai tikrai išipildys!

Iki pasimatymo pas PONĄ KARLSONĄ!

Elena Diržytė

Direktorės pavaduotoja