2-asis Pono Karlsono gimtadienis

Gimtadienis – pati smagiausia šventė, kuomet susirenka didelis būrys draugų, visi laimingi, juokiasi, žaidžia ir smagiai leidžia laiką. O kaip smagu, kai per gimimo dieną saulė skaisčiau šviečia ir dangus būna mėlynas it jūra. Tokią gražią vasaros dieną Karlsonas šventė savo jau 2-ąjį gimtadienį. Valio valio valio! Karlsonas labai džiaugėsi matydamas tokį gausų būrį savo draugų, susirinko visi visi: ir dideli, ir maži. Mūsų linksmasis Karlsonas gimtadienį švęsti visus savo draugus šį kartą pakvietė į labai stebuklingą ir žaismingą vietą – naująjį darželį!

picNaujajame darželyje Karlsonas iškėlė tikrą liksmybių vakarą! Visi kartu pūtėme muilo burbulus, vieniems pavyko išpūsti labai didelius, kitiems – šiek tiek mažesnius. Vėliau tempėme virvę. Karlsonas kartu su savo ištikimu draugu Mažyliu suskirstė vaikučius ir jų tėvelius į dvi komandas, vieni buvo Karlsono komandoje, kiti – Mažylio. Virvės traukimo rungtį laimėjo DRAUGYSTĖ! pic2Trečioji užduotis buvo pati stebuklingiausia. Visi susėdome ratu, o Karslonas kartu su Mažyliu iš balionų kūrė pačius gražiausius šuniukus, kačiukus, gėlytes ir drugelius. Plačiausios šypsenos papuošė mūsų mažųjų draugų veidelius. Po visų linksmybių susirinkome prie vaišių stalo, kur kartu dainavome Karlsonui  „SU GIMIMO DIENA”! Gimtadieninė daina buvo tokia garsi, kad mus išgirdo ir kitame žemės pusrutulyje 🙂 Pasveikinę Karlsoną visi kartu vaišinomės garžiausiais gimtadienio keksiukais.  Buvo labai labai skanu!

Gimtadienio pabaigoje Karlsonas išdavė paslaptį, kad kitais metais jis turi sugalvojęs dar kitokių linksmybių. Nekantraujame sulaukti! 🙂